لوگوی سایت آموزی
ورود | ثبت نام

درباره ما

سایت آموزی در سال 1402و برای ارائه خدمات آموزشی آنلاین راه اندازی شد. ما در این سایت سعی داریم تا آموزش هایی با کیفیت بالا و محتوای غنی ارائه دهیم تا بعد از دیدن این آموزش ها تمام نیاز های کاربران خود را در زمینه مورد نظر آنها رفع کنیم.

در سایت Amoozy.ir می توانید منابع مورد نیاز خود، که در لیست دوره های سایت موجود است را تهیه کنید تا بعد از مشاهده آنها بتوانید در آن زمینه در بین افراد خبره قرار بگیرید. در ساخت و تهیه آموزش ها از منابع برتر دنیا استفاده شده است.

همچنین تمام ویدیو ها دارای تدوین عالی هستند و کیفیت خروجی آنها حداقل روی 1080p قرار گرفته است تا روی هر نوع صفحه نمایشی با هر ابعادی بدون کاهش کیفیت قابل مشاهده باشد. قبل از ساخت هر ویدیو تمام موارد گفته شده با مرجع رسمی آن آموزش مطابقت داده می شود. همچنین ویدیو ها به صورت کامل تدوین می شوند و هیچ نوع گپ یا وقفه ای در آموزش ها وجود نخواهد داشت. در مرحله آخر و قبل از قرار گیری در سایت نیز تمام محتوای دوره ها به دقت مورد بازبینی قرار خواهند گرفت.

در صورتی که هر محتوای دوره در بروزرسانی های آینده مورد تغییرات فراوانی قرار بگیرند نیز، جلسات مورد نیاز دوباره ضبط و روی سایت قرار می گیرند. در دوره های پولی سایت نیز تمام افرادی که دوره را از قبل تهیه کرده اند به محتوای جدید به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

در دوره های چند جلسه ای (چه رایگان و چه پولی) ویدیو اول درباره معرفی دوره می باشد که در ابتدای آن جلسه احوال پرسی و عرض احترام به بینندگان دوره انجام می گیرد و برای از دست نرفتن وقت کاربران، در سایر جلسات مستقیما آموزش شروع خواهد شد.